silver-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

silver-anime

welcome! and have fun!! :)
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Fav skill

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Hisami Aoki
Incepator
Incepator
Hisami Aoki


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 21/02/2007

Fav skill Empty
MesajSubiect: Fav skill   Fav skill Icon_minitimeVin Feb 23, 2007 2:24 am

Deeeeci...dupa cum sugereaza titlul,care e acrobatia voastra preferata? A da...si sa argumentati cheers Rolling Eyes
A mea e Acrobatia Ingerului pentru ca...uhm...eu si gura mea mare -_-"....nu se putea sa nu scriu 'argumentati!' ? >.<....ma rog...:-J ...ptr ca e mai complexa decat celelalte si doar cand te uiti ai vrea sa fii si tu acolo pe scena langa Sora... Razz
Sus In jos
Wolfy
Phoneix
Phoneix
Wolfy


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localisation : in the midle of nowhere...adik sibiu:P
Data de inscriere : 20/02/2007

Fav skill Empty
MesajSubiect: Re: Fav skill   Fav skill Icon_minitimeVin Feb 23, 2007 2:33 am

poi....libertatea, phoneix-ul auriu si manevra legendara imi plac, pt ca mi se par interesante, si umm...asta imi plac si gata!! Smile)
a da, si urasc acrobatia ingerului!!!!!!!! pt ca ingeri in sus fetita cuminte in jos blah blah :-@ .....c'mon, dak era mai darky sora imbracata in negru si dinastea poate era mai misto:)), si numi place pt ca la totzi le place!! dak o sa fie 2-3 care o sa zica k le place alta, dar nuj ce aveti cu ea totzi, de va place la totzi!!! Neutral Rolling Eyes
Sus In jos
https://silver-anime.1talk.net
night breed
Incepator
Incepator
night breed


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 26/02/2007

Fav skill Empty
MesajSubiect: Re: Fav skill   Fav skill Icon_minitimeLun Feb 26, 2007 9:03 pm

<<Printesa, care acrobatie te-ar fermeca mai tare?-Legendara Manevra sau crobatia ingerului?>> park asa o zis Fool in Rosseta ova Wink ...pai acum chiar e greut...no vreau sa mentionez nik in legatura cu Golden Phoenix sau Devil's Act...dar.... Rolling Eyes cred k as alege Legendary Manouver..si totusi..nu cred k poti ...zic eu..sa...ai doar o acrobatie preferata..deoarece toate se refera la cate un lucru complet dif..si tot odata importanta, dar aleg legendary manouver deoarece tema poate fi mai importanta (increderea in stine insuti si cel de langa tine care poate birui chiar si moartea) decat aducerea luminii in sufletele tuturor si strangandu-i pe toti k intr-o fam....bn..poate suna absurd...dar dak ar fi dupa mn si nu ar fi "skill" no"-s" at cu sig le-as pune pe amandoua.. What a Face allthow...cred k e mai bn asa...mama..da stiu k am arg prea cu teorie...gomen Embarassed

PS: ...ummm....Wolfy scumpo...as vrea sa-mi explici si mie dc Golden Phoenix inseamna libertate...eu am cv cu filosofia......da ok ...
Sus In jos
Hisami Aoki
Incepator
Incepator
Hisami Aoki


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 21/02/2007

Fav skill Empty
MesajSubiect: Re: Fav skill   Fav skill Icon_minitimeMar Feb 27, 2007 6:09 pm

Uhm...cred ca Wolfy s-a referit la spectacolul ' Libertatea ' :-" ...a fost inainte sa se inchida Kaleido Stage-ul >.< .
Btw,frumoase argumente Razz
Sus In jos
night breed
Incepator
Incepator
night breed


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 26/02/2007

Fav skill Empty
MesajSubiect: Re: Fav skill   Fav skill Icon_minitimeMar Feb 27, 2007 7:15 pm

o dadadada..... cheers got it lol! deci mai e cnv pe-aici? What a Face
Sus In jos
Wolfy
Phoneix
Phoneix
Wolfy


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localisation : in the midle of nowhere...adik sibiu:P
Data de inscriere : 20/02/2007

Fav skill Empty
MesajSubiect: Re: Fav skill   Fav skill Icon_minitimeSam Mar 03, 2007 11:37 pm

nu, ma refeream la Fu**** aia de acrobatie a ingerului x(
Sus In jos
https://silver-anime.1talk.net
Continut sponsorizat





Fav skill Empty
MesajSubiect: Re: Fav skill   Fav skill Icon_minitime

Sus In jos
 
Fav skill
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
silver-anime :: Kaleido Star-
Mergi direct la: